NAŠ ŠKOLSKI VRT
Autor: Ivana Kolega, 14. 4. 2015.

Danas smo mi četvrtaši sadili cvijeće. Sadili smo ga da "uljepšamo" naš školski vrt i da pokažemo kako se treba više brinuti o cvijeću i prirodi.Fotogalerija!

Matea Viduka,učenica 4. razreda

Danas smo u školskom vrtu zasadili cvijeće povodom Dana planeta Zemlje.Svi učenici s nestrpljenjem čekaju hoće li im se cvijet primiti.Uljepšali smo školski vrt.

Ema Zubčić

Bliži se Dan planeta Zemlje.Zato je moja učiteljica predložila da posadimo razne sadnice cvijeća.Danas smo posadili donešene sadnice.Trudit ćemo se da naše biljke uspiju.

Martina Klapan

Moja ekipa iz razreda i ja sadili smo danas cvijeće .Slikali smo se.Posadili smo zato da malo uljepšamo školsko dvorište.

Adriana Viduka

Danas je cijeli razred sadio cvijeće.Bilo je zabavno.Slikali smo se.Ja sam donijela sjeme.Moji prijatelji su mi ga pomogli posijati u zemlju.

Laura Klapan

Sadili smo cvijeće u školi.Cvijeće je bilo prekrasnih šarenih boja.Osjećao se miris proljeća.Sunce je sijalio i ispuštalo žutu toplinu.Spremačica nam je pomogla iskopati rupu za naše mirisne cvjetiće.Voljela bih ponoviti to još mnogo puta.

Petra Gospić